Merkez

Perpa Tic. Mrk. A Blok K: 2 No:9/0043  Şişli / İstanbul
Tel: +90 212 221 08 50 (Pbx)   Faks: +90 212 221 08 49

Genel Müdür
Şaban GÜNDÜZ
Email :  sgunduz@ersenelektrik.com
Teklif İsteme Departmanı
Havva GÜNDÜZ     Dahili:122
Email : havva@ersenelektrik.com
Teknik Departman Proje Müdürü
Ali ALBAYRAK Dahili:146
Email : ali@ersenelektrik.com
Satış Departmanı.
Emirhan KALENDER Dahili:112
Email : emirhan@ersenelektrik.com
HASAN KÜÇÜKBEKİR Dahili:113
hasan.kucukbekir@ersenelelektrik.com
Satış Müdürü
Volkan TURAN Dahili:138
Email : volkan@ersenelektrik.com
Muhasebe Departmanı
Asiye YİĞİT       Dahili:116
Email : asiye@ersenelektrik.com
Serkan İŞAL      Dahili:117
Email : serkan@ersenelektrik.com
Pazarlama ve Satın Alma Müdürü
Mahmut ÇOĞAL Dahili:133
Email : mahmut@ersenelektrik.com
Dış Ticaret
Oktay GÜLGÜN Dahili:134
Email : oktay@ersenelektrik.com

Konya Şube

Fevzi Çakmak mah. Ayyıldız cad. No:1/D Karatay/KONYA
Tel: +90 332 345 42 53 (Pbx)     Faks: +90 332 345 42 54

Satış Müdürü (KONYA ŞUBE)
Cemil GÜNDÜZ
Email : cemil@ersenelektrik.com
Email : konya@ersenelektrik.com

Teknik Departman (KONYA ŞUBE)
Tolga YENİGÜN
Email : tolga@ersenelektrik.com
GSM : +90(544) 393 93 80